FB Pixel

Styre og administrasjon

Anita Svingen

Daglig leder
Tlf. 958 83 004
anita@kortfilmfestivalen.no

Julie Pichard

Produsent
Tlf. 974 25 428
julie@kortfilmfestivalen.no

Dragica Vidović

Film- og printkoordinator
Tlf. 926 81 223
draga@kortfilmfestivalen.no

Ida Verlo Ifwarsson

Kommunikasjon- og markedskoordinator
TLF. 468 06 069
ida@kortfilmfestivalen.no

Sophia Aronsen

Gjesteansvarlig
TLF. 926 25 453
sophia@kortfilmfestivalen.no

Anika Salvesen

Assisterende daglig leder / produsent
Tlf. 463 61 015
anika@kortfilmfestivalen.no

Bard Ydén

Redaktør og programmerer
bard@kortfilmfestivalen.no

Petter Trønsdal

Teknisk leder
petter@kortfilmfestivalen.no

Signe Pahle

Markedskoordinator og presseansvarlig
TLF. 922 95 143
signe@kortfilmfestivalen.no

Kari Nøst Hegseth

Assisterende redaktør
TLF. 901 33 583
kari@kortfilmfestivalen.no

FESTIVALSTYRET 2021/22

 

Styreleder
Tom G. Eilertsen, vara Per Norstrøm
 
Norske Dramatikeres forbund
Trond Arntzen, vara Monica Boracco
 
Norske filmregissører
Leiv Igor Devold, vara Liv Barbosa Blad
 
Virke Produsentforeningen
John M. Jacobsen
 
Norsk filmforbund 
Elisabeth Sjaastad, vara Even Stormyr
 
Agder fylkeskommune
Beate Marie Johnsen, vara Nertila Stringa
 
Grimstad kommune
Øystein Haga, vara Rigmor Synnøve Brox

Motta vårt nyhetsbrev

Din personlige informasjon vil kun bli brukt til å sende ut nyhetsbrev. Du kan når som helst melde deg av ved å klikke på en link i eposten.