Styre og administrasjon

Administrasjon

Anita Svingen
Daglig leder
Tlf.: 958 83004
E-post: anita@kortfilmfestivalen.no

Julie Pichard
Produsent
Tlf.: 974 25428
E-post: julie@kortfilmfestivalen.no

Dragica Vidovic
Film- og printkoordinator
Tlf.: 926 81223
E-post: draga@kortfilmfestivalen.no

Bard Ydén
Redaktør
E-post: bard@kortfilmfestivalen.no

Johanne Furuseth
Markedskoordinator
Tlf.: 411 03002
E-post: johanne@kortfilmfestivalen.no

Cato Fossum
Marked og programmerer
E-post: cato@kortfilmfestivalen.no

Vanja Ødegård 
Gjesteansvarlig
E-post: vanja@kortfilmfestivalen.no

Petter Trønsdal
Teknisk sjef
Tlf.: 920 23376
E-post: petter@kortfilmfestivalen.no

Styret

For Aust-Agder fylkeskommune: 
Arild Eielsen, vara Hege Solli

For Norske Dramatikers Forbund: 
Trond Arntzen, vara Monica Boracco

For Norsk filmforbund: 
Elisabeth Sjaastad, vara Even Stormyr

For Norske Filmregissører: 
Leiv Igor Devold, vara Liv Barbosa Blad

For Virke Produsentforeningen: 
John M. Jacobsen, vara Torbjørn Urfjell

For Grimstad kommune: 
Øystein Haga, vara Issifou Koanda

Kortfilmfestivalens styre har oppnevnt: 
Tom G. Eilertsen (Styreleder), vara Per Norstrøm