FB Pixel

Styre og administrasjon

Anita Svingen

Daglig leder
Tlf. 958 83 004
anita@kortfilmfestivalen.no

Bard Ydén

Redaktør og programmerer
bard@kortfilmfestivalen.no

Petter Trønsdal

Teknisk leder

Helene Aalborg

Markedsansvarlig
Tlf. +47 988 81 431
helene@kortfilmfestivalen.no

Camilla Wilberg

Markedskoordinator
camilla@kortfilmfestivalen.no

Julie Pichard

Produsent
Tlf. 974 25 428
julie@kortfilmfestivalen.no

Dragica Vidović

Film- og printkoordinator
draga@kortfilmfestivalen.no

Sophia Aronsen

Gjestekoordinator
Tlf. +47 926 25 453
sophia@kortfilmfestivalen.no

Kenneth Sjøvold

AssisterEnde program- og nettredaktør
Tlf. +47 412 71 939
kenneth@kortfilmfestivalen.no

FESTIVALSTYRET 2022/23

Styreleder
Tom G. Eilertsen, vara Per Norstrøm
 
Norske Dramatikeres forbund
Øyvind Rune Stålen
Vara: Bahareh Badavi
 
Norske filmregissører
Ingrid Liavaag, vara Liv Barbosa Blad
 
Virke Produsentforeningen
John M. Jacobsen, vara Heidi Palm Sandberg
 
Norsk filmforbund 
Linn Heidi Slåttøy, vara Benjamin Mosli
 

Agder fylkeskommune

Beate Marie Johnsen, vara Nertila Stringa
 
Grimstad kommune
Øystein Haga, vara Rigmor Synnøve Brox

Nyhetsbrev i footer

Motta vårt nyhetsbrev

Din personlige informasjon vil kun bli brukt til å sende ut nyhetsbrev. Du kan når som helst melde deg av ved å klikke på en link i eposten.