FB Pixel

Board and Administration

Anita Svingen

Festival Director
Tel: +47 958 83004
anita@kortfilmfestivalen.no

Julie Pichard

Festival Producer
Tel: +47 974 25428
julie@kortfilmfestivalen.no

Dragica Vidovi?

Film and Print Coordinator
tel: +47 926 81223
draga@kortfilmfestivalen.no

Ida Verlo Ifwarsson

Marketing Coordinator
TLF. 468 06 069
ida@kortfilmfestivalen.no

Sophia Aronsen

Guest Manager
TLF. 926 25 453
sophia@kortfilmfestivalen.no

Har du spørsmål eller trenger hjelp vedrørende den digitale festivalen ta kontakt på kortfilm@kortfilmfestivalen.no

Anika Salvesen

Ass. Festival Director / Producer
Tlf. 463 61 015
anika@kortfilmfestivalen.no

Bard Ydén

Redaktør og programmerer
bard@kortfilmfestivalen.no

Petter Trønsdal

Technical Manager

Signe Pahle

Marketing and Press Coordinator
TLF. 922 95 143
signe@kortfilmfestivalen.no

Kari Nøst Hegseth

Assisterende redaktør
TLF. 901 33 583
kari@kortfilmfestivalen.no

BOARD OF DIRECTORS 2021/22

 

Chairperson
Tom G. Eilertsen, vara Per Norstrøm
 
Writers’ Guild of Norway
Trond Arntzen, deputy Monica Boracco
 
Norske filmregissører
Leiv Igor Devold, deputy Liv Barbosa Blad
 
Virke Producers' Guild of Norway
John M. Jacobsen
 
Norwegian Film Workers' Association 
Elisabeth Sjaastad, deputy Even Stormyr
 
Agder County
Beate Marie Johnsen, deputy Nertila Stringa
 
Grimstad Municipality
Øystein Haga, vara Rigmor Synnøve Brox

Receive our newsletter

Din personlige informasjon vil kun bli brukt til å sende ut nyhetsbrev. Du kan når som helst melde deg av ved å klikke på en link i eposten.