Administrasjon

Elisabeth Aalmo
Daglig leder
22 47 46 47 / 93 26 65 54
elisabeth@kortfilmfestivalen.no

Silje Poulsen Viki
Produsent
95 27 87 21
silje@kortfilmfestivalen.no

Torunn Nyen
Kurator
torunn@kortfilmfestivalen.no

Vanja Ødegård
Gjesteansvarlig og program
vanja@kortfilmfestivalen.no

Alexandra O’Neal
Markeds – og presseansvarlig
22 47 46 52 / 911 43 591
Alexandra@kortfilmfestivalen.no

Petter Trønsdal
Teknisk sjef og Printkoordinator
Petter@kortfilmfestivalen.no

Olav Guldbrandsen
Katalogredaktør
916 17 233
olav@kortfilmfestivalen.no

Kaja Aaarseth Eide
Presse – og markedskoordinator
92202779
Kaja@kortfilmfestivalen.no

Anita Svingen
Daglig leder – i permisjon
22 47 46 47 / 95 88 30 04
anita@kortfilmfestivalen.no

Styret

Tom G. Eilertsen.
John M. Jacobsen
Kathrine Valen Zeiner
Elisabeth O. Sjaastad
Per Norstrøm
Øystein Haga