Administrasjon

Anita Svingen
Daglig leder
22 47 46 47 / 95 88 30 04
anita@kortfilmfestivalen.no

Vanja Ødegård
Programmerer og gjestekordinator
22 47 46 46 / 99 22 80 67
vanja@kortfilmfestivalen.no

Hilde Kjos
Produsent
hildek@kortfilmfestivalen.no

Johanne Furuseth
Markedsansvarlig
johanne@kortfilmfestivalen.no

Gunhild Enger
Programmerer and bransjekoordinator
gunhild@kortfilmfestivalen.no

Bård Ydén
Programmerer og katalogredaktør
bard@kortfilmfestivalen.no

Einar Aarvig
Presse- og markedsassistent
einar@kortfilmfestivalen.no

Dragica Vidovic
Printkoordinator
926 81223
draga@kortfilmfestivalen.no

Petter Trønsdal
Teknisk sjef
Petter@kortfilmfestivalen.no

Torunn Nyen
Kurator
torunn@kortfilmfestivalen.no

Styret

John M. Jacobsen
Kathrine Valen Zeiner
Elisabeth O. Sjaastad
Per Norstrøm
Øystein Haga