Administrasjon

Anita Svingen
Daglig leder
Tlf.: 958 83004
E-post: anita@kortfilmfestivalen.no

Julie Pichard
Produsent
Tlf.: 974 25428
E-post: julie@kortfilmfestivalen.no

Atli Bjarnason
Presse- og markedskoordinator
Tlf.: 978 96803
E-post: atli@kortfilmfestivalen.no

Bard Ydén
Redaktør
E-post: bard@kortfilmfestivalen.no

Cato Fossum
Gjestekoordinator
E-post: cato@kortfilmfestivalen.no

Petter Trønsdal
Teknisk sjef
Tlf.: 920 23376
E-post: Petter@kortfilmfestivalen.no

Torunn Nyen
Kurator
E-post: torunn@kortfilmfestivalen.no

Styret

For Aust-Agder fylkeskommune: Arild Eielsen, vara Hege Solli

For Norske Dramatikers Forbund: Monica Boracco, vara Kathrine Valen Zeiner

For Norsk filmforbund: Elisabeth Sjaastad, vara Even Stormyr

For Norske Filmregissører: Leiv Igor Devold

For Virke Produsentforeningen: John M. Jacobsen, vara Torbjørn Urfjell

For Grimstad kommune: Øystein Haga, vara Issifou Koanda.

Kortfilmfestivalens styre har oppnevnt:
Tom G. Eilertsen (Styreleder), vara Per Norstrøm